• +420 352 629 760
 • zs2kraslice@zs2kraslice.cz
 • Dukelská 1122, Kraslice
 • Školní akce

  Pololetní ples 1. stupně 2023/2024

  Vydávání vysvědčení může být taková maličká oslavička třídního učitele a jeho třídy. Na naší škole je již tradičně vydávání vysvědčení pro celý 1. stupeň pojato jako Pololetní školní ples.
  Všechny děti jsou oblečené jako na opravdický dospělácký ples. Sál je plný nejenom dětí, ale i jejich rodičů, kteří mohou chvíli obdivovat taneční čísla jejich ratolestí a chvíli si s nimi i zatančit.
  Vrcholem je pak předávání úplně prvního vysvědčení prvňáčkům, které probíhá na pódiu.
  Za celou akcí je poměrně hodně příprav, nácviku a starostí, nicméně velice děkujeme všem učitelkám 1. stupně, asistentkám, žákyním 9. ročníku, kraslickému Zábavnímu orchestru, MKC a prostě všem, kdo nám s touto akcí pomáhá.
  Galerie fotografií část 1, část 2, část 3

  Štítky

  Zanechte nám komentář