• +420 352 629 760
 • zs2kraslice@zs2kraslice.cz
 • Dukelská 1122, Kraslice
 • Školní akce

  VZMR-šatní skříňky

  VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDKY ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávky a služby s názvem „Dodávka souboru vybavení školní šatny“ Výzva Příloha 1 – krycí list Příloha 2 – čestné prohlášení

  Projektový týden 2024

  Naše škola se minulý týden proměnila v kreativní laboratoř, kde se žáci druhého stupně ponořili do světa projektů. Od 20. do 24. května se konal již třetí ročník Projektového týdne, který přinesl spoustu nových zážitků a poznání. Týmový duch ve vzdělávání Žáci byli rozděleni do sedmnácti týmů s cílem podpořit spolupráci mezi různými ročníky. Každý […]

  Meteorologická stanice

  Vážení rodiče a příznivci školy, v tomto roce budeme realizovat dotační projekt na výstavbu venkovní učebny. Tato učebna je zaměřena na environmentální výchovu. Součástí tohoto projektu je i instalace profesionální meteorologické stanice. Tato stanice již byla nainstalována a její data jsou veřejně přístupná a my vám je nabízíme na našich stránkách v odkazu na liště […]

  Ředitelské volno 6. a 7. května 2024

  Vážení rodiče, dovolte mi vás informovat, že v souladu s ustanovením § 24, zák. č. 561/2004 Sb., Školského zákona, jsem vyhlásil na dny 6. a 7. 5 2024 tzv. ředitelské volno. Důvodem vyhlášení těchto dnů volna, je kompletní výměna krytiny v učebně IT a opravy krytiny v ostatních učebnách. Družina, bude v této době otevřená, […]

  Pohádky pro lepší začátky

  Pohádky pro lepší začátky jsou projektem, který poskytne dětem nejen další čtenářské zážitky, ale setkají se i se samotným autorem těchto pohádek Petrem Březinou. Dokonce se budou výtvarně podílet na celé knížce svými obrázky k jednotlivým vyprávěním. Děti z 2. A, 3. A a 5. B společně se svými učitelkami se moc těší na zajímavou […]

  Týden otevřených dveří 4.- 8. března 2024

  VŠECHNY SRDEČNĚ ZVEME NA TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NAŠÍ ŠKOLY!  Plakát s informacemi naleznete ZDE. Vážení rodiče, milé děti, návštěvníci našich stránek a všichni ostatní! BRÁNY NAŠÍ ŠKOLY SE OTEVŘOU V PONDĚLÍ 4. BŘEZNA A VY MŮŽETE NAHLÉDNOUT, JAK TO U NÁS CHODÍ!   Dveře jsou otevřeny pro KAŽDÉHO! Tak neváhejte a přijďte! Školou vás provedou […]

  Pololetní ples 1. stupně 2023/2024

  Vydávání vysvědčení může být taková maličká oslavička třídního učitele a jeho třídy. Na naší škole je již tradičně vydávání vysvědčení pro celý 1. stupeň pojato jako Pololetní školní ples. Všechny děti jsou oblečené jako na opravdický dospělácký ples. Sál je plný nejenom dětí, ale i jejich rodičů, kteří mohou chvíli obdivovat taneční čísla jejich ratolestí […]