• zs2kraslice@zs2kraslice.cz
  • Představujeme Vám ZŠ Kraslice

detail_z_kladn_kola_kraslice

Vítáme Vás v naší škole

O škole se říkává, že je vstupní branou do života. Naše škola oslavila v roce 2006 100. výročí otevření. Škola, která dnes nese jméno Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, měla různé názvy, ale pro většinu těch, kteří s ní přišli do styku, navždy zůstává „Dukelkou“. Její jméno je známo a respektováno i za hranicemi našeho města. V celé historii bylo vždy cílem pedagogů budovat a udržet vysoký kredit této školy.

Mgr. Jan Kuzebauch, ředitel školy

O škole

Naše škola oslavila v roce 2006 100. výročí otevření, spolupráce s rodiči se neustále rozvíjí. Rodiče mohou školu po vzájemné dohodě kdykoliv navštívit, mohou se účastnit akcí, které škola pořádá. Čtyřikrát v roce jsou třídní schůzky. O životě školy se rodiče a celá veřejnost dovídá z článků v novinách, z vitrín, které jsou před školou a především z webových stránek školy. Spolupracujeme s Městským úřadem v Kraslicích, školskou radou, Policií ČR, PPP A SPC, mateřskými školami, DDM v Kraslicích a v Sokolově, městskou knihovnou a dalšími subjekty.

Škola v současné době působí v těchto objektech:

1. Hlavní budova
    2. Přístavba
    3. Stravovací pavilon
    4. Školní dílny
    5. Budova Plzeňky
    6. Školní družina

Ředitelé školy:

• 1983 – 1989 Antonín Grafnetter
    • 1989 – 2006 Jaroslav Marek
    • 2006 – 2020 Josef Vlček
    • 2020 – dosud Jan Kuzebauch

Nejčastější otázky

Zápis najdete na straně rozcestníku.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Suspendisse nisl. Suspendisse sagittis ultrices augue.