• zs2kraslice@zs2kraslice.cz
  • Školní akce

VZMR-šatní skříňky

VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDKY
    ve výběrovém řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávky a služby s názvem
    „Dodávka souboru vybavení školní šatny“
    Výzva
    Příloha 1 – krycí list
    Příloha 2 – čestné prohlášení

Šatní skříňky ve škole. Skříňky jsou barevné a jsou vždy dvě nad sebou.

/ Odpovědět

Dobrý den, chceme se zúčastnit VZMR šatní skříňky – píšete, že součástí nabídky má být krycí list, dokumenty prokazující splnění kvalifikace a doplněný a podepsaný návrh kupní smlouvy, ten jste ale nepřipojili k dokumentům. Můžeme poprosit o doplnění.
      Děkuji a přeji hezký den, J. Nový

• Jan Kuzebauch

Dobrý den,

zde je odkaz na význu i s krycím listem.

/ Odpovědět

Dobrý den, děkuji za odkaz, ještě prosím chybí Kupní smlouva, kterou máme doplnit a podepsat. Moc děkuji za doplnění a přeji hezký den, J. Nový

• Jan Kuzebauch
            / Odpovědět

Dobrý den, zde je myšlen účastníkem ten, kdo podává nabídku, tj. vy. Jde o vaši tradiční smlouvu, kterou využíváte doplněnou o údaje o kupci, specifikaci zakázky atd.

c) doplněný a statutárním orgánem účastníka nebo osobou oprávněnou jednat za účastníka v souladu s pravidly uvedenými v obchodním rejstříku podepsaný návrh kupní smlouvy.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, tak pište na e-mail zs2kraslice@zs2kraslice.cz, nebo volejte na 352 629 760.

S pozdravem Kuzebauch

Dobrý den, děkuji za informaci, zařídím se podle toho. Hezký den, J. Nový