• +420 352 629 760
 • zs2kraslice@zs2kraslice.cz
 • Dukelská 1122, Kraslice
 • Školní akce

  Týden otevřených dveří 4.- 8. března 2024

  VŠECHNY SRDEČNĚ ZVEME NA TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NAŠÍ ŠKOLY! 

  Plakát s informacemi naleznete ZDE.

  Vážení rodiče, milé děti, návštěvníci našich stránek a všichni ostatní!
  BRÁNY NAŠÍ ŠKOLY SE OTEVŘOU V PONDĚLÍ 4. BŘEZNA A VY MŮŽETE NAHLÉDNOUT, JAK TO U NÁS CHODÍ!
   
  Dveře jsou otevřeny pro KAŽDÉHO! Tak neváhejte a přijďte! Školou vás provedou naši milí deváťáci a vy můžete navštívit JAKOUKOLIV třídu, KDYKOLIV můžete zavítat do výuky, projít si prostory školy a navíc vás v odpoledním čase čekají zajímavé WORKSHOPY, těšit se můžete na velmi pestrou nabídku: BEE-BOT, MALOVÁNÍ PRO RADOST, ČEŠTINA ZÁBAVNĚ, HRAVÁ ANGLIČTINA, HÁDEJ, KDO (CO) JSEM, CENTRA AKTIVIT- LIDSKÉ TĚLO, HÝBEJ SE!, PRAVDA NEBO LEŽ?, HUDEBNÍ WORKSHOP, CHEMICKÉ POKUSY, DESKOVÉ HRY, CENTRA AKTIVIT. Nově si můžete vyzkoušet i VĚDOMOSTNÍ KVÍZ s otázkami z učiva základní školy, troufnete si na něj? 🙂

   

  Přehled workshopů:

  1 comments

  • Jan Vávra
   / Odpovědět

   Zdravím Vás, chtěl bych poděkovat za možnost nahlédnutí do výuky 2.B, bylo to super, jak učitelka Edita Janková se svou asistenkou mají bezvadně připravenou hodinu. Byl jsem přímo nadšen. Také jsem velice ocenil vybavenou a vyzdobenou jejich třídu i třídu 2.A. Ještě jednou děkuji.

  Zanechte nám komentář