• +420 352 629 760
  • zs2kraslice@zs2kraslice.cz
  • Dukelská 1122, Kraslice
  • Zájezd do Anglie

    V září 2022 jsme se opět po dlouhých třech letech mohli vydat na dlouhou patnáctihodinovou cestu směr Velká Británie- Londýn. V Londýně jsme se první den prošli kolem Buckinghamského paláce, nakrmili holuby na Trafalgar Square a nakoupili lentilky v M&S  obchodě na Leicester Square, prohlédli si známé světelné reklamy na Piccadilly Circus a vydali se do hračkářství Hemley´s.. Odpoledne jsme obdivovali Westminster Abbey, budovu Houses of Parliament a Big Ben. V podvečer jsme se svezli na London Eye. Druhý a třetí den jsme vyrazili mimo Londýn. Čerstvého mořského vzduchu jsme se nadýchali na bílých útesech Seven Sisters, nakoupili suvenýry a obdivovali královský palác v Brightonu, proběhli jsme se okolo kamenného Stonehenge a obdivovali špičatou věž katedrály v Salisbury. Poslední den patřil rovněž Londýnu. Svezli jsme se lodí po Temži k Tower of London, kde jsme si prohlédli mimo jiné nádherné královské klenoty, pokračovali kolem Tower Bridge směrem do City of London a ke katedrále St. Paul´s. Naši  návštěvu Londýna jsme zakončili prohlídkou Greenwich s nultým poledníkem.

    Štítky

    Zanechte nám komentář