Vybraná kategorie:

 

2020/21 5. A Třídní výlet - Svatošské skály

 Náš poslední společný výlet se uskutečnil dne 17. a 18. 6. Sešli jsme se u školy všichni natěšení, proběhla poslední kontrola, zda máme vše, co budeme potřebovat a vyrazili jsme vstříc novým zážitkům. Do Karlových Varů nás odvezl cyklobus.... z něj jsme usedli rovnou na svá kola a hurá do lanového centra Linhart. Všichni si vyzkoušeli, jaké to je viset mezi dvěma stromy a netušit, jak se dostat dál... Dobrá nálada nás ale neopouštěla a nakonec jsme si to parádně užili. Odsud jsme pokračovali na kolech po stezce až na Svatošské skály, kde jsme byli ubytovaní. Doplnili jsme energii řízkem s kaší, takže nebylo třeba dlouho odpočívat. Příliš slunečních paprsků jsme vyřešili koupačkou v řece. Osvěžení a plni sil jsme se vyřádili na velké trampolíně. Blížil se večer a čekala nás projížďka na koních, kterou jsme si všichni užili. Večeře se opékala na ohni, tak jsme museli nasbírat dřevo. Na opečeném buřtíku jsme si pochutnali. Po večeři ještě stezka odvahy....  a pak už šup do pelíšků. Ráno balení... snídaně... hop na kola směr Loket, kde jsme se ještě vyřádili na hřišti. Do Sokolova jsme dorazili dost unavení a kola do cyklobusu jsme nakládali s vypětím všech sil. Cestu většina znás prospala. Unavení... ale spokojení jsme se po příjezdu loučili... Výlet byl skvělý, všichni jsme si ho užili.

Velké poděkování za "hladký" průběh výletu patří rodičům... jmenovitě panu Vondrákovi za dovoz zavazadel... paní Herinkové za přísun dobrot... paní Hrůzové a Salačové za doprovod po dobu celé cesty a za vše s tím spojené... paní Krajníkové a Georgiánové za péči o děti...

Za 5. A třídní učitelka Mgr. Alena Muchová