Vybraná kategorie:

 

2020/21 5. A Cyklovýlet - Drosera

 Dne 1. 6. 2021 jsme jeli se třídou na výlet na kolech. Sešli jsme se všichni v 8 hodin před školou a vyrazili jsme.

Byla to dlouhá trasa plná překážek a prudkých kopců. Po náročné cestě jsme dorazili do záchranné stanice Drosera, kde jsme měli přednášku o sově pálené. Pečlivě jsme poslouchali, měli jsme samozřejmě spoustu dotazů a nakonec jsme si mohli sovu vzít na ruku. To se nám velmi líbilo. 

Ze záchranné stanice jsme zamířili na místo, kde jsme si opekli buřty. Nemohli jsme tam zůstat ta dlouho, jak bychom si přáli a museli jsme odjet. Byli jsme ale spokojení, protože jsme jeli z kopečka. Když jsme dojeli ke škole, byli jsme opět hladoví, tak jsme si dali ve škole svíčkovo. 

Moc jsme si tento výlet užili.

Za 5. A Leonka Georgiánová a Natálka Mesarošová