Vybraná kategorie:

 

2009/10 Výsledky žáků v předmětových soutěžích

Účast v předmětových soutěších žáků ZŠ Kraslice, Dukelská 1122 ve školním roce 2008/2009 - I. pololetí
Soutěž Datum Úroveň Účast Třídy Umístění
Dějepisná olympiáda 3.12.2009 Školní kolo Kateřina Lysáčková  9. A 1. místo
Olympiáda z českého jazyka 7.12.2009 Školní kolo Sandra Jorová
Martin Lukš
9. A
9. A
1. místo
2. místo
Olympiáda v německém jazyce 11.1.2010 Školní kolo Petra Capová
Barbora Mariňáková
Sandra Jorová
9. A
9. A
9. A
1. místo
2. místo
3. místo
Olympiáda v anglickém jazyce 19.1.2010 Školní kolo Miloslav Poslední
Kateřina Čabajová
Michaela Bukovská                                                                                        
7. B
6. třída
6. třída
1. místo
2. místo
3. místo
Olympiáda v anglickém jazyce 19.1.2010 Školní kolo Adam Fedorek
Eva Müllerová
Markéta Hanáková, Jan Poula
9. A
9. B
8. třída
1. místo
2. místo
3. místo
Dyskohrátky 19.1.2010 Okresní kolo Jakub zlesák
Jiří Křivan
2. B
5. B
2. místo
Dějepisná olympiáda 27.1.2010 Okresní kolo Kateřina Lysáčková  9. A 7. místo
Matematická olympiáda 27.1.2010 Okresní kolo Adam Fedorek
Petra Capová
Martin Lukš
Batgeler Bolor
9. A
9. A
9. A
9. B
5. místo
Biologická olympiáda 27.1.2010 Školní kolo Barbora Mariňáková 8. A 8. místo
Soutěž Datum Úroveň Účast Třídy Umístění
Olympiáda v anglickém jazyce 24.2.2010 Okresní kolo Miloslav Poslední
                                                                                       
7. B
 
Olympiáda z českého jazyka 16.3.2010 Okresní kolo Sandra Jorová
9. A
4. místo
Olympiáda v zeměpise 17.3.2010 Okresní kolo David Tomeš
Kristián Šidlík
Kateřina Lysáčková
6. třída
7. B
9. A
 
Matematická olympiáda 24.3.2010 Krajské kolo Adam Fedorek
9. A 11. - 14. místo
Čtenářská soutěž 25.3.2010 Okresní kolo Sabina Patrovská 3. třída  
Recitační soutěž 8.4.2010 Okresní kolo Nela Petrášová
Matěj Studeník
Vojtěch Ripl
Barbora Rauová
2. B
2. B
4. třída
5. B
3. místo
Biologická olympiáda 13.4.2010 Okresní kolo Barbora Mariňáková
Šárka Brandtlová
9. A
9. A
9. místo
18. místo
Matematická soutěž -
matematický oříšek
25.5.2010 Okresní kolo Jan Jančík 4. třída 10. místo
Pythagoriáda 34. 5. 2010 Okresní kolo Lada Bahnová
Kateřina Čabajová
7. A
6. třída
3. místo
11. místo