Vybraná kategorie:

 

2012/13 Noc v pravěku

 Noc v pravěku

 Zahrada družiny  se dne 22.6.2012 proměnila v dějiště jako v románu od Eduarda Štorcha. Děti z výtvarného kroužku se přenesly přímo do pravěku…

Odpoledne strávily v hrách a soutěžích inspirovaných prehistorickou érou - převlečeni za pravěké lovce lovily dinosaury a věnovaly se rybolovu. Rovněž hledaly dinosauří vejce a  spokojeně opékaly dinosauří špekáčky.

      Kdo se neunavil, mohl si zařádit na diskotéce za svitu lampionů. O půlnoci přilétla pravěká strašidla a zahnala děti do postýlek. Nabitý den se tak zakončil spaním v pravěké jeskyni. Ranní ptáčata pak čekala hostina z dobrot, jež napekly maminky. S plným bříškem i plny zážitků rozutekly se děti ráno do všech koutů Kraslic.

 

                                                             Jitka Hronová

                                                            vychovatelka ŠD

                                                          vedoucí výtvarného

                                                               kroužku