Vybraná kategorie:

 

2022/ 2023 Opékání špekáčků

                                                              

                                                                   Opékání ve školní družině

 

   Začátek školního roku jsme zahájili seznamovacím ohýnkem  na zahradě školní družiny.Pátek a krásné  počasí   nám navodilo tu správnou  podzimní atmosféru. Pro některé prvňáčky  to byl úplně první ohýnek a tak s radostí vše sledovali. Všichni jsme si opekli něco dobrého , ale největší úspěch slavili Marshmellows.Přidali se i někteří rodiče, děti si poté ještě chvíli pohrály a pomáhaly při hašení ohýnku.Pěkné odpoledne rychle uteklo a my se těšíme na další "opékačku".

                                                                                                              Lenka Michorová

                                                                                                              vychovatelka ŠD