Vybraná kategorie:

 

2021/2022 Den dětí -Cesta do vesmíru

CESTA  DO  VESMÍRU

 3.6. v pátek byl naplánován start na cestu vesmírem. Cesta nebyla jednoduchá, museli jsme hledat fáborky , které nás upozoňovaly kudy letět a na které planetě se právě nacházíme, Na dané planetě jsme museli plnit úkoly, které nebylo vůvec jednoduché najít..Nakonec , ale vše dobře dopadlo a byl nám povolen start na další vesmírné dobrodružství. Na konci našeho letu nás čekalo ještě  překvapení a to nalézt vesmírný poklad.Hlásíme , že poklad byl nalezen a mise byla úspěšně zakončena.

Snad se Vám všem s námi letělo příjemně a užili jste si to.

                                                                                                                  Lenka Michorová

                                                                                                                   vychovatelka ŠD