Vybraná kategorie:

 

2021/2022 Sportovní odpoledne 1. třídy

SPORTOVNÍ  ODPOLEDNE 

 

  V pondělí 25.10. se ve školní družině konalo sportovní odpoledne pro žáky 1. tříd, které si pro ně připravila děvčata z osmých tříd.Zábavné soutěže bavily děti celé odpoledne .Leckdy se totiž jednalo o velice netradiční sportovní disciplíny, jako například  hloubení jámy v písku - kdo vyhloubí větší jámu v daném čase nebo přetahování lanem, ať už ve dvojici , jednotlici nebo celé skupiny.

Na závěr byla soutěž vyhodnoce diplomy a drobnými cenami, zároveň všichni účastníci dostali sladkou odměnu.Děkujeme děvčatům za skvělý průběh tohoto zábavného odpoledne, při kterém si i ony samy zavzpomínaly na dobu, kdy navštěvovaly školní družinu.

SPORTU ZDAR!

                                                                                                                              Lenka Michorová

                                                                                                                               vychovatelka ŠD