Vybraná kategorie:

 

2021/2022 Čtenářský kroužek -Pohádkové čtení

                                                           Pohádkové čtení

 

Ve středu 20.10. se děti čtenářského kroužku ŠD zúčastnily pohádkového čtení v Městské knihovně.

čtení bylo zaměřené na detektivní tvorbu Zuzany Pospíšilové. Malí čtenáři byli vtaženi do děje, průběžně zasahovali do příběhu a pomáhali paní knihovnici najít řešení detektivního příběhu.Na závěr byly pro děti připraveny papírové bubliny s úkolem a vybrané dvojice hledaly slova podobného významu, podle předem připravených klíčů. Úkoly byly zdárně splněny a děti odcházely spokojené domů.

                                                                                                                  JItka Hronová

                                                                                                             vedoucí vychovatelka ŠD