Vybraná kategorie:

 

2020/2021 Projekt - Poznáváme lépe přírodu

                                                             Poznáváme lépe přírodu

Příroda nás v našem městě doslova obklopuje a proto je důležité , aby o ní i naše děti něco věděly.

Pozvali jsme tedy do družiny odborníka na lesní pedagogiku p. Ing. Václava Ksandra.Připraveno bylo pro děti spousta soutěží, kde si zábavnou formou osvojily nové znalosti a vědomosti o stromech , o zvířatech o ptácích kolem nés.Též jsme se věnovali škůdcům lesa a také ochraně životního prostředí. Děti měly spousty otázek ke všem daným tématům, na které se jim dostalo odborných odpovědí.

Po vyhodnocení soutěže obdržel každý " Účastnický list" a drobnou odměnu na památku.Celou akci jsme zakončili opékáním u ohýnku, kde jsme zároveň poděkovaly p. Ing. Ksandrovi a jeho kolegům z LČR, za perfektně připravené odpoledne s praktickými ukázkami.

                                          Lenka Michorová a Markéta Panušková

                                                        vychovatelky ŠD