2020/2021 Karneval ve školní družině

KARNEVAL ve školní družině

Letošní karneval ve školní družině proběhl 25.2., pouze v rámci každého oddělení , kvůli opatřením Covid--19.

Stihli jsme se zabavit ještě před jarními prázdninami a také před opětným,  dočasným uzavřením škol, kvůli Covid-19. Bohužel , měly toto štěstí, pouze děti z 1. a 2. tříd.

Děti si i tak karneval náramně užily. V rámci oddělení probíhaly různé soutěže a hry, dále přehídka masek se škraboškami, které si děti sami vyráběly..

Zde je několik fotografií pro vzpomínku nejen se škraboškami , ale i rouškami či respirátory.

Prostě karneval trochu jinak.

Lenka Michorová

vychovatelka ŠD