Vybraná kategorie:

 

2008/09 Maškarní rej

MAŠKARNÍ REJ

 
V pátek 13.února 2009 se u nás ve školní družině při ZŠ Dukelská konal „Maškarní rej“.
Pro někoho je to „smolný den“, ale pro nás to byla spousta zábavy a legrace.
Po velikých přípravách následovala promenáda všech masek, taneční vystoupení některých zúčastněných, soutěže, tanec a spousta občerstvení.V každém oddělení si děti sami vylosovaly tři nejlepší masky, které získaly sladkou odměnu. Škála masek byla opravdu pestrá, takže výběr nebyl vůbec jednoduchý. Podívejte se sami na www.zs2kraslice.cz                                                                                                   
 
                                                                                                                Lenka Michorová
                                                                                                                vychovatelka ŠD