Vybraná kategorie:

 

2013/14 4.A Výlet

Třídní výlet

Tak to opět stálo za to. Celý výlet na téma „Pátek 13.“ se opravdu vydařil. Vyráželi jsme od školy rovnou do městských sadů, kde jsme se dozvěděli spoustu nových informací o tomto mystickém dni. Rozděleni do barevných skupin jsme plnili jeden úkol za druhým.
Např. shoď černou kočku, poskládej rozbité zrcadlo, proběhni slalomovou dráhu se solí a nerozsypej ji, najdi co nejvíce pavoučků, přejdi přes kanály, najdi co nejvíce symbolů štěstí…. Za každý splněný úkol všechna družstva podle výsledků získala příslušný počet neonových tyček. Po večerní stezce odvahy, na které jsme se všichni opravdu báli, jsme spojili všechny naše získané tyčky a družstvo, které poskládalo nejdelšího svítícího hada, vyhrálo. Všichni jsme dostali medaile a tři vítězná družstva navíc poháry, zlatý, stříbrný a bronzový podle umístění. Vyčerpaní jsme padli do postelí a spali jako zabití. Druhý den ráno nás čekal výšlap na Špičák. Cesta byla nekonečná, když jsme se vraceli, sotva jsme pletli nohama. Po příchodu jsme se posilnili výborným jídlem a spokojeně odjížděli domů. Celý výlet se nám moc líbil, velmi děkujeme panu Cvekovi a ostatním rodičům za dokonalou přípravu.

Žáci 4. A