Vybraná kategorie:

 

2013/14 Oslava Dne dětí

Oslava dne dětí-ze školní družiny-Dukelská

 

    Soutěže, legrace  a odměny –to vše jsme prožili ve školní družině v pátek 6.6.2014 při oslavě dne dětí.

    Letošní téma soutěží byla zvířátka a pohádkové postavy, která s jednotlivými soutěžemi souvisela. Např. stanoviště u perníkové chaloupky, kde děti prokazovaly svoji zručnost navazováním perníčků, či u klokana, kde se skákalo v pytlích.Děti při soutěžích sbíraly razítka a podle počtu nasbíraných bodů-korunek si mohly v našem obchůdku vybrat hračku nebo sladkost.

   S dobrou náladou a diskotékou jme naše zábavné odpoledne ukončili.

 

                                                                        Lenka Michorová

                                                                                                 vychovatelka ŠD