Vybraná kategorie:

 

2021/22 2. B Školní výlet

Školní výlet

Dne 26. května 2022 jsme poprvé jeli na náš školní výlet. Cílem byl sv. Linhart v Karlových Varech, kde jsme na vyvýšených můstcích v oboře mohli pozorovat jeleny, daňky a divoká prasata. Pak jsme se vydali pěšky na rozhlednu Dianu. Vyšlapali jsme všech 150 schodů, aby se nám rozprostřel krásný výhled na Karlovy Vary. Navštívili jsme i zoo koutek s nepřehlédnutelným bílým pávem a Motýlí dům. Znaveni jsme se nechali lanovkou svézt zpět do centra Karlových Varů a hurá domů.

                                                                                                                                                                                                                                                           Za 2. B Mgr. Markéta Pokorná