Vybraná kategorie:

 

2021/2022 1. A KNIHOVNA

POPRVÉ SPOLEČNĚ V KNIHOVNĚ…

VE ŠKOLE JSME SI PŘEČETLI NAŠI PRVNÍ KNIHU „KDE ZŮSTAL MEDVÍDEK BOBÍK“. KNIHU JSME SI ZAPSALI DO ČTENÁŘSKÝCH DENÍKŮ. ABYCHOM SE POCHLUBILI PANÍ KNIHOVNICI, VZALI JSME NAŠE DENÍČKY S SEBOU. MOC NÁS POCHVÁLILA ZA TAKOVÉ KRÁSNÉ PŘEKVAPENÍ.

PAK NÁM PANÍ KNIHOVNICE UKÁZALA, CO VŠE MŮŽEME V KNHOVNĚ NAJÍT … ŽE SI NEMUSÍME KUPOVAT VŽDY NOVOU KNIHU, MŮŽEME SI JI VYPŮJČIT A VYBRAT SI Z VELKÉHO MNOŽSTVÍ KNIH, KTERÉ BY SE NÁM DOMŮ NEVEŠLY. UKÁZALA NÁM TAKÉ NEJMENŠÍ A NEJVĚTŠÍ KNIHU, KNIHY PRO NEJMENĚÍ DĚTI…. DÁLE TY, KTERÉ SE PO OTEVŘENÍ ROZEVŘOU JAKO DIVADLO…

DÁLE UŽ NÁS ČEKAL PŘÍBĚH O MLSNÉ KOZE, KTERÁ SNĚDLA VŠE, NA CO PŘIŠLA A POTOM JÍ Z TOHO POŘÁDNĚ BOLELO BŘICHO. PEČLIVĚ JSME POSLOUCHALI A UMĚLI JSME ODPOVĚDĚT NA VŠEHCHNY OTÁZKY, KTERÉ PRO NÁS BYLY PŘIPRAVENY. PANÍ UČITELKA NÁS VELMI POCHVÁLILA, JAK JSME UMĚLI PŘEČÍST I SLOŽITÁ SLOVA.

V KNIHOVNĚ SE NÁM MOC LÍBILO, DĚKUJEME PANÍ KNIHOVNICI MARTĚ MAŠTALÍŘOVÉ ZA KRÁSNÉ KNHOVNICKÉ POVÍDÁNÍ. TĚŠÍME SE NA DALŠÍ NÁVŠTĚVU.

Za 1. A tř. uč. Mgr. Alena Muchová