Vybraná kategorie:

 

2021/22 2. B Návštěva knihovny

 

Návštěva knihovny

Dne 16. listopadu jsme navštívili Městskou knihovnu v Kraslicích. Paní knihovnice si pro nás připravila besedu o knihách. Ptala se nás, které knihy čteme doma, které ve škole, co je to leporelo, kdo je to spisovatel a ilustrátor. Nakonec nám přečetla pohádku od Gabriely Kopcové „Sojčí pohádka“. My jsme bedlivě poslouchali a pak jsme se rozdělili do 4 skupinek, ve kterých jsme plnili úkoly. Museli jsme si přečíst otázku a vyhledat správnou odpověď. Pak jsme si vše společně zkontrolovali. Pět nejlepších čtenářů na závěr přečetlo jednu větu, která shrnovala celou pohádku.

                                                                                                                       Za 2. B Mgr. Markéta Pokorná