Vybraná kategorie:

 

2021/2022 1. A HALLOWEEN VE ŠKOLE

   Haló, kde jste strašidla….

Na naše první spaní ve škole jsme se pečlivě připravili. Dostavily se všechny možné i nemožné strašidelné bytosti. Společně jsme si vyzdobili naši strašidelnou třídu, připravili jsme si hrůzostrašné dýně, bubácká trička…. Celá naše magická výprava se vydala na stezku odvahy. Všichni jsme se podporovali a hlavně jsme dávali pozor na naší strašidelnou učitelku, protože ta se bála nejvíce. Přemohli jsme strach a porazili všechny nadpřirozené bytosti. Na cestu zpět jsme se chránili vypitím kouzelného nápoje z žížal a červů. Vysílení jsme se vrátili do našeho tajného úkrytu, kde jsme doplnili energii halloweenskou pizzou. Unavení jsme si zalezli do našich spacáků, popřáli si krásnou halooweenskou noc a nechali se unášet na vlnách bubáckých snů. Ráno se nám moc z vyhřátých pelíšků nechtělo, ale hlad nás nakonec přemluvil. Mňam, koblížky, čerstvé rohlíčky se šunkou… a hned jsme měli zase spoustu sil. Moc jsme si Halloween ve škole užili, těšíme se na další společné chvíle se spolužáky.

Za 1. A tř. učitelka Mgr. Alena Muchová