Vybraná kategorie:

 

2021/2022 1. A VŠICHNI DO GALA

Jak se máme správné chovat při těchto událostech? Jak má správně muž požádat dámu o tanec?  Vše jsme si vyzkoušeli v naší třídě.

Nejdříve nám předvedly své krásné šaty naše mladé dámy. Mladí muži, kteří sledovali tuto krásu, s úžasem hleděli, jaké modelky v naší třídě máme. Poté přišli na řadu oni, ukázali mladým dámám, že ani tito mladíci se nemají za co stydět, že jsou skutečnými gentlemany. Dámy ocenily jejich šarm potleskem.

Poté jsme si vyzkoušeli, jak má správně muž požádat dámu o tanec. Našich gentlemanů máme ve třídě méně než dam, takže mladíci trénovali toto chování u několika dam. Všichni jsme si tento den krásně užili. Jsme určitě připraveni na další slavnostní den, kde budeme moci naše znalosti uplatnit. Takže dámy, smíme prosit?

Za 1. A Mgr. Alena Muchová