Vybraná kategorie:

 

2020/2021 KRABICE OD BOT

Dobrých skutků není nikdo dost, natož před Vánoci!

Naše letošní zapojení do projektu Krabice od bot opět pomůže udělat několika dětem z chudých rodin o trochu hezčí Vánoce. Žákům není lhostejný osud jiných dětí a v době svého volna přišli do školy darovat svoji oblíbenou hru, hračku, knížku, někteří přichystali dokonce i celý balíček. Poděkování si zaslouží žáci ze 6. B a zvláštní poděkování patří i maminkám, a to paní Kousalíkové (a její kolegyni z práce) a paní Černé, které donesly balicí papíry, krabice a i několik tašek s mnoha věcmi, z kterých jsme pak připravili další dárky. Poděkování letí i k paní učitelkám, které samy za sebe nachystaly krásné krabičky. A tak jsme do sběrného místa mohli odvést přes 20 bohatých dárečků, které se nám skoro ani nevešly do auta.

Děkujeme!