Vybraná kategorie:

 

2020/21 FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ

 Vyhodnocení fotografické soutěže

Milí žáci, moc děkujeme za zaslané fotografie podzimu, udělaly nám velkou radost! S některými snímky jste si dali opravdu záležet a jsou skoro jako umělecká díla, ale některé jsme museli bohužel ze soutěže vyloučit za zkopírování z internetu.
Porota složená z učitelského sboru hodnotila po celý týden a upozorňuji, že nevěděla, komu snímky patří, hlasování bylo totiž anonymní. Takže výsledky z celkového počtu 128 zúčastněných možná překvapí, ale je to tak. Výsledkem je průměr hodnocení a stalo se, že na druhém a třetím místě máme průměr shodný, takže nemáme pouze tři vítězné snímky, ale dokonce pět! GRATULUJEME
1. Melnyčenko Jarina z 8. A
2. Maslikiewiczová Natálie ze 6. B
Minaříková Karolína z 8. A
3. Patrovská Silvie ze 6. B
Pokorný Jakub ze 7. B