Vybraná kategorie:

 

2019/20 4.A Pololetní ples

 POLOLETNÍ PLES

Slavnostní zakončení prvního pololetí jsme oslavili společně. V osm hodin ráno se to v prostorách šaten hemžilo nedočkavými mladými dámami v krásných róbách a elegantními mladými muži v oblecích. Plni očekávání vcházely třídy do sálu, kde již byla připravena kapela.

Většina žáků prvního stupně ples zažila, ale přivítali jsme mezi sebou nováčky prvňáčky, pro které bylo vše nové. Jakmile kapela zahrála první blok písní, vypadalo to, že prvňáčci mají s plesy bohaté zkušenosti. Taneční parket byl po celou dobu plný malých tanečníků.  

V průběhu plesu také každá třída předvedla tanec, který si pro ostatní připravila a společně si jej všichni zatančili.

Vyvrcholením tohoto skvělého dopoledne bylo slavnostní předávání vysvědčení. Vše jsme si báječně užili. Už se moc těšíme na další ročník konání pololetního plesu. A co vy, budoucí prvňáčci, těšíte se mezi nás?

Za 4.A třídní učitelka Mgr. Alena Muchová