Vybraná kategorie:

 

2019/20 2.B Andělská pohádka

 

ANDĚLSKÁ POHÁDKA

 

Měsíc jsme trénovali divadelní představení pro malé dětičky. Nacvičování nás bavilo. Nebylo to jednoduché, ale zvládli jsme to bravurně. Maminky nám obstaraly kostýmy andělíčků a s tím, co jsme se naučili, jsme 6.12. předvedli na premiéře. Výprava byla velkolepá! Jako bychom se opravdu ocitli v nebi – bílé a světlé závojíčky, obláčky, peříčka. A když začal zpívat andělský sbor, nejen dětské publikum spokojeně naslouchalo a užívalo si pocit nebeské nálady.

Pohádka vyprávěla o andělíčcích, kteří pekli pro Mikuláše perníčky, aby jimi mohl obdarovat hodné děti na zemi. Malí školkáčci drželi všem palečky a na závěr za hezké chování byli Mikulášem odměněni právě tím andělským perníčkem. A my jsme byli odměněni obrovským potleskem, který nás vynesl až do nebeJ Moc děkujeme.

A s p. Poslední jsme se domluvili, že to jistě nebylo naposledy. Andělskou pohádku jsme odehráli i na Vánočním koncertě pro ZŠ Dukelská a na slavnostním Vánočním koncertě 27.12.

Za 2.B ZŠ Dukelská a sbor Mgr. I. Poslední –

Mgr. Š. Kuzebauchová