Vybraná kategorie:

 

2019/20 4.A Masterchef

 

Populární kulinářská soutěž je opět tady. V letošním školním roce se konala již čtvrtá řada. Tentokrát mezi nás zavítala i skvělá porotkyně Samantha, rodiči nazývána „Drátěnka“. Opět jsme se setkali s velmi talentovanými kuchaři. Rodiče a děti se rozdělili do skupin a mohla vypuknout ta pravá show.  

Všechny kuchařské skupiny měly za úkol použít v pokrmech stejnou potravinu. V předkrmu, hlavním chodu i dezertu musely být obsaženy brambory. Týmy se pustily s nadšením do vaření. Pánve, hrnce, vařečky, pokličky…. všechno  používaly jako naprostí profesionálové. Výsledkem byly lahodné pokrmy, které každá porota ohodnotila body.

Nakonec byla vyhlášena čtyři místa. První se radovali ze vstupenky do TopGun laser game, druzí ze vstupenky do 3D kina, třetí z vlastního výběru pizzy a na čtvrté zbyl diplom za účast. Nakonec se ale porotci rozhodli, že za statečné přijetí čtvrtého místa a umytí nádobí, dostane také tato skupina svou výhru. Mohli si vybrat cokoliv z toho, co vyhráli jejich soupeři.

Celá akce se velmi povedla. Děkujeme ochotným rodičům za účast a ukázku skvělého kulinářského umění.

Za 4. A tř. učitelka Mgr. Alena Muchová