Vybraná kategorie:

 

2019/20 2.B Halloween

 

HALLOWEEN

 

30.11. večer mi začaly chodit zprávy od maminek, jak jsou připravené na náš Halloween. Naštěstí jsem byla připravena tak. Jenže jsem netušila, co za nestvůrky přijde další den do školy. Fuj tajbl! Ošklivé a ošklivější, hrůzné a hrůznější příšerky si posedaly do lavic a s sebou přinesly spoustu „dobrot“ – usekané prsty, pavučinou potažené muffiny, pečeného obrovského pavouka, pražené pavoučky, hrobečky, placaté hlaičky, červivý koláč…

Obludy skládaly halloweenské zkoušky a po nich jsme utvořili magický kruh. Každá stvůra se napila „čerstvé krve s vypasenými červy“ a neskutečně zařvala. Smrtelníci okolo hrůzou omdlévali. A když se spustil rej na divokou hudbu, nikdo z živých nepřežil. A tak se nemrtví bavili, jedli, pili a užívali si svůj den. A poté možná i noc.

Mgr. Šárka Kuzebauchová, tř. uč. 2.B