Vybraná kategorie:

 

2019/20 1. A a 1. B - Ilustrátor A. Dudek mezi dětmi

Naše knihovnice Marta z Městské knihovny Kraslice opět zajistila návštěvu ilustrátora A. Dudka. Každým rokem se na něj všichni, kdo ho už zažili, těší. Vždy přijede s velmi zajímavým a veselým programem pro děti.

Letos se s panem Dudkem setkali žáci prvního ročníku. Hned jak ho uviděli, stal se jejich kamarádem. Provázel děti malovanými pohádkami. Žáci se zapojovali do kreslení a tvorby pohádek O třech prasátkách, O Sněhurce apod. Velmi to všechny bavilo. Děti se staly součástí příběhu, naučily se kreslit zvířátka a přitom se náramně bavily.

Nakonec jim ilustrátor nakreslil obrázek na čelo. Prvňáčci odcházeli z knihovny rozesmátí, veselí a šťastní. Děkujeme za krásný zážitek. Těšíme se, s čím opět přijede Adolf Dudek příští rok.