Vybraná kategorie:

 

2019/20 4.A Abeceda pro prvňáčky

 Abeceda to je věda, bez ní se žít prostě nedá....

Pro naše malé kamarády, prvňáčky, jsme si připravili krásnou pohádku o barvách duhy. Než jsme mohli začít číst, stala se nečekaná věc. Ztratila se nám všechna písmenka, celá abeceda byla pryč. Naštěstí jsme měli připravené básničky a hádanky, tak se nám podařilo všechna nezbedná písmena zařadit zase zpět tam, kam patří. Nakonec vše dopadlo úplně skvěle. My i naši kamarádi ze 4.B jsme pohádky dětem přečetli. Za odměnu, že byli prvňáčci tak hodní a šikovní, jsme jim všechna písmenka z abecedy darovali. A až se všechna naučí, budou umět číst tak krásně jako my.

Na úplný závěr jsme také dostali překvapení. Prvňáčci si pro nás připravili krásné básničky. 

Za 4.A třídní učitelka Mgr. Alena Muchová