Vybraná kategorie:

 

2018/19 II.B Pohádkový výlet

 

Pohádkový výlet

Konec školního roku přináší i těšení na školní výlet.

My jsme společně s dětmi z II.A jeli luxusním autobusem do Klášterce nad Ohří, kde se nachází doslova pohádkový zámek. Je obklopený  krásnou zahradou s jezírkem. Na nádvoří nás přivítal pohádkový pan Pompo, který nás celým zámkem i prováděl. Všude se ukrývali skřítci a víly, které vytvořila paní Vítězslava Klimtová.

Po prohlídce zámku nás v zámeckém sále přivítal pan Tomáš Barták z hudebního divadla Hnedle vedle. Připravil si pro nás divadelní představení O šípkové Růžence. Jenže neměl herce!!!  Herce jsme dělaly my, děti. Pohádka byla jedinečná, posunutá do současné doby, legrační, až nám smíchem tekly slzy.

Z výletu jsme si vezli nádherné zážitky, skvělou náladu i pěkné suvenýry. Byl to zase další krásně prožitý den.

                                                                                                             II.B