Vybraná kategorie:

 

2018/19 3.A ZOO Klingenthal

 Za zvířátky nebo pro zvířátka

Nejdříve cesta vlakem, ale jen dvě stanice, pak kousek po svých a už jsme tady. Nedočkavě přešlapujeme před branou ZOO v Klingenthalu. Nakoupit dobroty pro koně, kozy a osly a konečně vyrážíme za zvířátky. Všechna byla krásná a najednou jsme uviděli, že některé chlupaté mazlíčky si tady můžeme dokonce koupit. „Paní učitelko, můžete zavolat mamince?“ volali jsme jeden přes druhého. „Maminko, já bych chtěl domů zvířátko, myšku, prosím, dovol mi to.“ žadonili jsme. Musíme přiznat, že některé maminky moc nadšené nebyly, ale většina nakonec našim prosbám podlehla. Asi se jim ulevilo, že jsme si nevybrali třeba prasátko nebo opičku. To byl ale krásný den se zvířátky a ještě o to hezčí, když si živou vzpomínku vezeme i domů.

Za 3. A tř. učitelka Mgr. Alena Muchová