Vybraná kategorie:

 

2018/19 3.A Výlet Cheb

    Navštívit Chebské dvorky, podívat se na fotografie, obrazy, vyzkoušet si poskládat velké puzzle, házet vodními balonky do bazénu... To vše se nám velmi líbilo. Po prohlídce města jsme zamířili do lanového centra, kde jsme si všichni obešli tři okruhy. Zpočátku se někteří báli, ale druhý okruh už šel jako po másle. Pak ale někteří z nás chtěli vyzkoušet "megahoupačku".  Netušili jsme, z jaké výšky se zhoupneme. Z pohledu paní učitelky, která chvílemi vypadala, že bude potřebovat poskytnout první pomoc, jsme pochopili, že výška je opravdu "hrůzostrašná"... Prvotní strach ale vystřídala obrovská radost. Paní učitelce se velmi ulevilo, když jsme zdrávi opouštěli zábavný areál... A my jsme se loučili slovy "Sem pojedeme co nejdříve s rodiči." 

Za 3. A třídní učitelka Mgr. Alena Muchová