Vybraná kategorie:

 

2018/19 DEN DĚTÍ - PEVNOST BOYARD

 

DĚTSKÝ DEN S PEVNOSTÍ BOYARD

 

Dětský den trochu dobrodružně jsme prožili v pevnosti Boyard, nebo spíše pevnosti Dukelka. Museli jsme získat sedm klíčů a pak dostatečný počet indicií k uhodnutí tajenky, která nám otevřela cestu k pokladu. Spousta her a soutěží nás čekala a tak nebyl problém získat brzy klíč. NEBYL?! Záhy jsme zjistili, že tak jednoduché to není. Leckde jsme zažili velký neúspěch a tak čas běžel a my začali mezi stanovišti rychle přebíhat, abychom vše stihli včas.  Překonávali jsme strach v temném sklepení a mezi larvami potemníků, prověřovali svou rychlost na překážkových drahách, zdatnost v silovém slalomu, koordinaci při prolézání mezi stuhami nebo mířením na obřím praku, sílu, paměť v prostorovém pexesu i důvtip na maxipiškvorkách či při práci se špejlemi. Získat z indicií tajenku také nebylo jednoduché a my mnohdy odešli s nepořízenou, ale i tak se nám den líbil. Byl opravdu napínavý a překonávat s úsměvem drobné neúspěchy ke sportu patří. Ostatně i ve skutečné pevnosti Boyard nezískají hned na poprvé všechny klíče ani indicie. A co jsme získali my? Především prožité dobrodružství.

 

Mgr. Šárka Kuzebauchová