Vybraná kategorie:

 

2018/19 4.A Muzeum Karlovy Vary

Dne 16. 5. jsme jeli autobusem do muzea. Celou cestu jen pršelo.

Když jsme přijeli na místo, přivítala nás paní průvodkyně a šli jsme do velkého sálu. Tam nám ukazovala vycpaná zvířata – jezevce, jelena, divoké prase. Vyplňovali jsme pracovní listy. Hledali jsme odpovědi v kouzelné krabičce, kde byla spousta věcí – kosti, lastury, skořápky hadích vajec aj. Pak jsme si mohli muzeum celé prohlédnout a na vše si sáhnout. Pohladili jsme ježčí kůži, srst lišky a jelena. Poslouchali jsme zvuky zvířat a hádali, které zvíře to bylo. Prohlédli jsme si i v 2. patře expozici lázeňství.

Nejvíce se nám líbila nora, kterou se dalo prolézt. Uvnitř byli netopýři.

Moc jsme si to užili.

               Lucka Maščeníková a Jirka Lysáček ze 4. A ZŠ Kraslice, Dukelská