Vybraná kategorie:

 

2018/19 1.B Navštívili jsme gastrosoutěž

 NAVŠTÍVILI JSME GASTROSOUTĚŽ

 

Pod tímto cizím názvem jsme si nedokázali nic představit. Když jsme ale dorazili ke kulturnímu domu, kde se soutěž konala, náš nos okamžitě poznal, v čem se soupeřilo.  Všude voněly špízy a steaky, ale nás nejvíce zaujal stánek s cukrovíčkem. Utratili jsme všechny korunky, co jsme měli, a moc si pochutnávali na zakoupených sladkostech.

Velmi zábavné bylo si vyzkoušet hnětení těsta, pletení vánočky a pro sebe jsme si mohli ozdobit perníček nebo muffin. Ten ale nikdo z nás nesnědl, jelikož jsme ho chtěli ukázat mamince.

Na závěr jsme si prohlédli slavnostně ozdobené stoly a poslechli si zpěváky ze ZUŠ. Na konečné vyhlášení jsme zůstat nemohli, protože naše vyučování již skončilo.

Mgr. Šárka Kuzebauchová