Vybraná kategorie:

 

2018/19 3.A Peklo, peklo, peklíčko...

Čerti v pekle ti se radujou, 

od rána si jenom tancujou....

Od rána u nás bylo pekelně horko... nejdříve přiběhl vrchní Belzebub se svými umouněnými pomocníky, trestali hříšníky a odměňovali hodné děti. Nakonec ale všichni odměnu získali, protože pakelnému pánu řekli básničky a slíbili, že už budou hodní.... 

Poté ale vtrhla do naší třídy pekelná banda.... ti hrozili, že děti odnesou přímo do pekla. Naštěstí s nimi přišli andělé a Mikuláš. Ti celou pekelnou bandu uklidnili, vyslechli si básničky a Mikuláš děti spravedlivě odměnil. Uf, to jsme si oddechli... po čertech nám ale zbyly umouněné stopy na dveřích a zdech... to asi abychom nezapomněli, co jsme slíbili.

Za krásné překvapení, balíčky pro všechny děti a mnoho dalšího děkujeme paní Klímové.

Třídě 9.A a paní učitelce Mgr. Brunnerové děkujeme za návštěvu pekelné bandy, andělů a Mikuláše.

Adílci i čertíci 3.A