Vybraná kategorie:

 

2018/19 3.A Masterchef

 My máme prima rodiče

Další ročník soutěže Masterchef se vydařil naprosto "mňamózně". Díky našim rodičům jsme zažili krásné odpoledne plné dobrot. Samozřejmě jsme nezaháleli a vložili do práce mnoho vlastního úsilí, které chvílemi i zabolelo.... Na výsledných pokrmech si pochutnala porota ve složení, paní Šimečková, Houdková, Kudličková, manželé Cvekovi a pan starosta Roman Kotilínek. Porotě se těžko rohodovalo, který pokrm byl chutnější, protože všechna jídla byla naprosto skvělá. Nakonec o pořadí rozhodl minimální rozdíl bodů a byla vyhlášena tři místa. A jáká je naše odměna? Tím jsme začali.... přece naši skvělí rodiče.

A abychom nezapomněli... ještě jsme získali kupóny v hodnotě 200, 250, 300 korun na nákup v Dráčiku podle pořadí, na jakém jsme se v soutěži umístili.

Žáci 3.A