Vybraná kategorie:

 

2018/19 3.A Halloween ve škole

 Jak si nejlépe užít Halloween? No přece společně s kamarády... a navíc přes noc ve škole... no to je paráda.

Nejdříve se pořádně nalíčit, sbalit nejdůležitější věci na přespání a hurá do školy. Pro začátek jsme si vyrobili "halloweenská trička" a svítilny. Dobrá nálada nikomu nechyběla, tak  nám šla práce skvěle od ruky. Jakmile jsme byli všichni barevně sladěni, pokračovali jsme v "halloweenském večírku" dál. Vydali jsme se na strašidelnou besedu do knihovny, ale o tom až v jiném příspěvku. Po návratu jsme se posilnili pizzou, abychom zvládli stezku odvahy...uáááááááá...to byla hrůzostrašná akce plná divných zvuků. Někteří z nás se raději této "zábavy" dobrovolně vzdali. Přeživší si zalezli do spacáků a pomalu se nechali unášet na vlnách "bubáckých" snů....

Velmi děkujeme maminkám, které se nám postaraly o občerstvení, jmenovitě paní Klímová, Hudáková, Hrůzová, Rybová.... 

za 3. A třídní učitelka Mgr. Alena Muchová