Vybraná kategorie:

 

2018/19 1. A Slavnostní uvítání prvňáčků

 SLAVNOSTNÍ UVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

3. září 2018

Konečně nastal ten den, kdy jsme poprvé překročili práh školy jako opravdoví školáci. Nadšení, očekávání, dychtivost, radost, ale i obavy a nejistota – to vše se zračilo v našich očích.

            Do školy jsme přišli v doprovodu svých hodných rodičů a prarodičů. Ve třídě na nás čekalo mnoho nového. Kouzelná třída, paní učitelka, ba dokonce i Ferda Mravenec, který nás stále ve třídě navštěvuje a vyptává se, co všechno jsme se už naučili. Také nás přišel přivítat pan ředitel Mgr. Josef Vlček a popřál nám mnoho úspěchů.

            Hned první den jsme úspěšně a s radostí plnili první školní úkoly. Naučili jsem se novou básničku a složili jsme pro Ferdu Mravence první obrázek. Také jsme se svým spolužákům a přihlížejícím rodičům představili a za odvahu byli odměněni medailí prvňáčka! Od Ferdy Mravence jsme dostali dárečky, které nám zpříjemnily náš první školní den!

 

Tř. uč. 1.A Mgr. Lucie Hrachová