Vybraná kategorie:

 

2018/2019 8.A Setkání na hranicích

 Setkání na hranicích.

Ve středu 12. září 2018 jsme měli možnost strávit pěkný čas se žáky 7. a 8. tříd a jejich učiteli z německého Plavna. Nás doprovázela paní učitelka třídní Natálie Pacovská a paní učitelka na německý jazyk Věra Kozumplíková. Hned ráno na nás u školy čekal autobus, kterým jsme se dopravili na Bublavu. Po cestě jsme si s nimi povídali. Nejdříve jsme se vydali na rozhlednu Aschberg. Dali jsme si menší přestávku na svačinu a pak někteří zdolali téměř 150 schodů, aby si prohlédli malebnou krajinu rozprostírající se do Čech i do Německa.

Ještě pár fotek, několik úsměvů a pokusů o konverzaci a jdeme zpátky zkratkou okolo lesa na Bublavu. Zde nás němečtí přátelé pozvali do restaurace na oběd, který nám všem chutnal. Pak už nás čekala jen cesta autobusem zpět do Kraslic.

Výlet se nám velice líbil a určitě bychom si ho chtěli zopakovat.

 

                                                           Aneta Mayerová, Petra Patkanyová 8.A