Vybraná kategorie:

 

2017/18 3. B Třídní výlet

 

Třídní výlet – 3. B

Dne 12. června 2018 jsme jeli na výlet na zámek v Manětíně a do ZOO v Plasech.  I když nám ze začátku počasí nepřálo, po příjezdu do Manětína se mraky rozplynuly a začalo svítit sluníčko. Prohlídka zámku byla velmi poutavá, pozorně jsme naslouchali, abychom mohli paní průvodkyni zodpovědět záludné otázky. V ZOO v Plasech nás zaujal výklad pirátky, která nás provedla devíti zeměmi všech kontinentů. Podívala se s námi do několika časových období a ukázala nám mnoho exotických zvířat. Všechny tyto informace jsme využili v kvízu, který si pro nás připravil její kolega pirát. Vítězné družstvo pak za odměnu mohlo jít jako první hledat ukrytý poklad. Závěrem jsme si zahráli minigolf, který měl u nás asi největší úspěch.

Plni dojmů, nasyceni zážitky a s kupou dárků jsme se unaveni vraceli zpět domů. Výlet se nám velmi líbil.