Vybraná kategorie:

 

2017/18 2.A výukový program - rostliny

 Příroda kolem naší školy? To přece známe. To jsme si mysleli, když k nám přijela paní Dvořáková z Mariánských Lázní. Opak byl ale pravdou. Na vycháze jsme během krátké chvíle zjistili, že je kolem nás mnoho rostlin, které vůbec neznáme. Nejdříve jsme měli za úkol nalepit na papír květiny, listy a jiné přírodniny tak, aby nám vznikla škála barev. Dalším úkolem bylo přinést rostlinu s určitým názvem. S tím už jsme si tak snadno neporadili, proto nám paní Dvořáková dala encyklopedie, kde jsme si mohli názvy květin, trav, stromů vyhledávat. Práce se nám skvěle dařila, vždy jsme zadaný úkol splnili. Nakonec jsme si vyrobili přírodní voňavku, kterou jsme každý vyrobili podle tajných ingrediencí. 

Za 2. A třídní učitelka Mgr. Alena Muchová