Vybraná kategorie:

 

2017/18 2. A Pololetní ples

            Oslava pololetního vysvědčení jak se patří. Čekal nás totiž pololetní ples. V sále Domu kultury se promenádovaly dámy v krásných róbách a pánové v oblecích se připravovali na první tanec. Ples zahájili žáci 5. B společenským tancem „cha – cha“. Následovala vystoupení všech ostatních tříd. Zatančili jsme si sambu, rock and roll, jive, mazurku, charleston, ptačí tanec, valčík… a nechyběl ani pop. Mezi vystoupeními tříd nám ukázali někteří odvážlivci, co si pro nás připravili. K poslechu nám zahráli naši spolužáci na klavír, trumpetu, basu, kytaru. Nechyběl tanec, ukázka bojového umění a také zpěv. Závěr patřil třídě 5. A, která nám zatančila jive. Pak už jen chyběla „třešnička na dortíku“ a tou bylo rozdávání vysvědčení.

Děkujeme všem, kteří nám pomohli s přípravou tohoto krásného dne. Jmenovitě panu řediteli městské knihovny Mgr. Petru Fridrichovi, panu řediteli ZUŠ Františku Stůjovi, Martině Vetenglové, Františku Schveinerovi, Evě Schilbachové a Tomáši Cvekovi.

Za 2. A Mgr. Alena Muchová