Vybraná kategorie:

 

2017/18 5.B Pololetní ples

 

POLOLETNÍ PLES

 

Vydávání vysvědčení je výjimečný den a my jsme si od třídní učitelky přebrali tento důležitý dokument na Pololetním plese. Ve slavnostním oblečení jsme se sešli všichni z prvního stupně na sále kulturního domu. Ples jsme zahájili čačou, kterou jsme ve třídě nacvičovali již tři týdny před plesem. Ani jsme netušili, jak naše vystoupení rozjede taneční zábavu. Celý sál se později rozvlnil v rytmu jivu, mamba, valčíku, mazurky i pop tance. Mladší spolužáky jsme učili základní krok, a i když to všem nešlo, přesto se všichni pobavili. Naši zábavu zpestřila různá vystoupení ostatních tříd a jednotlivých žáků. Byli jsme pyšní na naše děvčata, která předvedla synchronizovaný moderní tanec s gymnastickými prvky.

My jsme si poslední Pololetní ples  náramně užili a je nám tak trochu líto, že jsme již velcí.

Mgr. Kuzebauchová