Vybraná kategorie:

 

2016/17, V. A Ranč Vránov

  Ranč Vránov

Sedmáci již loni navštívili tento útulek pro pejsky. Myslíme si, že je důležité dělat dobré věci, a tak chceme, aby s námi jeli naši mladší spolužáci z 5. A a viděli, jak to v takovém útulku chodí a mohli také pomoci.

Letos nám vedoucí útulku naplánovali výbornou trasu, po které jsme odpovídali na otázky a zaznamenávali odpovědi do archu.

Avšak naším hlavním úkolem bylo pomoci vyvenčit pejsky. Každá skupina dostala pejska. Jeden byl malý a akční, jiný velký a rychlý, ale všichni měli jedno společné. Chtěli s námi na procházku. Pejskové vypadali opravdu šťastně a musím říct, že v útulku se o ně výborně starají. Rádi jsme slyšeli, že pejskové u nich nebývají dlouho a shánějí nové majitele i pro starší pejsky.

Na konci jsme dostali odměnu, někteří nanuka, jiní bonbóny a čtyři nejšikovnější medaili.

Všem doporučujeme tento útulek navštívit a alespoň jednoho pejska vzít na procházku a udělat dobrý skutek.

 

                                                                       Mgr. Michaela Jiroušková