Vybraná kategorie:

 

2016/17 5.B MasterChef

 MasterChef

 

Ve středu nás čekala soutěž ve vaření. Rozdělili jsme se do skupinek a v každé jsme si  doma připravili recept a nakoupili potřebné přísady. Ve školní kuchyňce jsme se potom pustili do kuchtění. Za chvíli se nám z mís, pánviček a trouby začala linout příjemná vůně a některým už se začaly pěkně sbíhat sliny na ty dobroty, které se kolem nás připravovaly. Kuchaři a kuchařky připravovali palačinky, ovocné špízy, hamburgery, muffiny, ovocné knedlíky, opečené brambory s pečeným kuřecím masem a další. Všechno pěkně naservírovali na talíře a potom nastala společná ochutnávka všech jídel. Nakonec jsme vybrali nejlepší jídlo a ocenili nejlepší skupinu. Všichni jsme si to pěkně užili a domů odcházeli s pěkně nacpanými bříšky.

 

                                                                                         Mgr. Hana Štípková