Vybraná kategorie:

 

2016/17 III.B John and Mary

John and Mary Mně se představení moc a moc líbilo. Bylo legrační. Nejdříve jsme viděli hračkáře Maria. Mysleli jsme si, že představení bude celé v angličtině. Vystupovali tam Jeníček, Mařenka a ježibaba. Ta byla celá ošklivá, špinavá a byla kriminálnice. Na závěr nám Mario řekl telefonní číslo, ale bohužel jsme ho neslyšeli a nemohli si hračky objednat. Nelinka Pohádka byla směšná. Byla v angličtině a v češtině. Pohádka byla moc hezká. Ježibaba byla chlupatá kriminálnice a zlá. Konec s panem Mariem se povedl. Mario nám nabízel, ať si hračky koupíme, ale nevěděli jsme, kolik stojí, ani telefonní číslo jsme neslyšeli. Davídek Mně se pohádka líbila, protože to bylo vtipné, dobrodružné. Ježibaba říkala: „Já jsem kriminálnice, chlupatá a hnusná ježibaba.“ Jeníčkovi a Mařence dala pět otázek. Kdyby odpověděli třeba jednu otázku špatně, tak by je dala policii. Na konci nám Mario řekl číslo, ale my ho neslyšeli. A taky kolik korun hračky stojí. Adélka Divadlo se mi moc líbilo. Bylo velice legrační a i podle života, a to mně překvapilo. Jeníček a Mařenka jsou sourozenci a snad každí sourozenci se hádají. Všechny postavy byly krásně promyšlené. Například ta ježibaba říkala: „To není motorová pila, to je moje kabelka“ a další vtípky. No zkrátka, divadlo bylo krásné. A na závěr nám Mario nabízel hračky, ale neřekl cenu ani telefonní číslo. Anežka Mně se představení John and Mary líbilo. Myslela jsem, že představení bude celé hrané v angličtině, ale bylo hrané v angličtině i v češtině. Bylo srandovní, hlavně hlášky, třeba: „Pokud zavoláte do deseti minut, dostanete i opilého dřevorubce.“ Nebo: „Vykopni ty dveře, vždyť jsou z perníku.“ Prostě, bylo to hezké. Klárka